Отримання Сертифікату В2

Пропонуємо Вам отримати Сертифікат англійської мови міжнародного зразка, який свідчить про успішну здачу іспиту на знання англійської мови на рівні B2!

Міжнародна компанія LangSkill з генеральними офісами у Британії та Словенії здійснює діяльність із проведення ліцензійних курсів та складання міжнародного мовного іспиту з англійської мови за системою CERF (рівень В2), (компоненти Listening, Reading, Writing, Speaking, Grammar, Vocabulary), що цілком підтверджує знання англійської мови на рівні В2.

У результаті, здобувач отримує міжнародний номерний сертифікат, справжність якого перевіряється за допомогою QR коду, або електронного посилання. Сертифікат має мокру печатку та живий підпис.

Також, у сертифікаті вказані бали за кожний вид діяльності та, згідно з отриманими балами, відповідність до інших міжнародних екзаменів.

Сертифікат визнається як за кордоном, так і Міністерством освіти і науки України.

Сертифікат є документом, який необхідний для:

- здобуття вчених звань доцента, професора і старшого дослідника згідно Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13;

- працевлаштування, або навчання за кордоном.

Сертифікат виступає у якості альтернативи кандидатському екзамену з іноземної мови, а, також, є додатковим пунктом до кваліфікаційних умов для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів.

Вартість отримання Сертифікату В2: 500 євро (розраховується на дату оплати).

Термін отримання Сертифікату – орієнтовно складає 45 робочих днів.

Для отримання Сертифікату необхідно надіслати на електронну адресу naukovi.perspectuvu@ukr.net Заявку (скачати заявку) та фото-копії перших сторінок закордонного паспорта. Оплата здійснюється лише після надсилання підтвердження про отримання матерiалiв (реквізити для оплати направляються у листі-відповіді).