Отримання Сертифікату В2

Пропонуємо Вам отримати Сертифікат В2 міжнародного зразка, який свідчить про успішну здачу іспиту на знання англійської мови!

European Socio-Technical Univercity (м. Варшава, Польша) акредитовано як тестовий центр організації ліцензійних курсів та складання міжнародного мовного іспиту з англійської мови ESOL (рівень В2), (компоненти Listening, Reading, Writing, Speaking (не обов’язково)), що цілком підтверджує знання англійської мови ESOL (рівень В2).

Лекцiйнi курси та програма iспиту розробленi сертифікаційною радою European Socio-Technical Univercity. У результатi, здобувач отримує міжнародний номерний сертифікат, справжнiсть якого перевіряється в загальній електронній системi Cambridge English за номером сертифіката.

Сертифікат ESOL визнається як за кордоном, так і Міністерством освіти і науки України.

Сертифікат є документом, який необхiдний для здобуття вчених звань доцента, професора і старшого дослідника згідно Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13.

Вартість отримання Сертифікату В2: 520 євро (17 000 грн.).

Термін отримання Сертифікату – протягом 60 робочих днів з моменту надсилання Заявки.

Для отримання Сертифікату необхідно надіслати на електронну адресу: naukovi.perspectuvu@ukr.net Заявку (скачати Заявку). Оплата здійснюється лише після надсилання підтвердження про отримання Заявки (реквізити для оплати направляються у листі-відповіді).