Цитування наукових робіт

Сучасна наукометрія, заснована на показниках цитування, має низку безсумнівних переваг. Перш за все, використовуючи такі параметри, можна отримати зовнішню експертизу роботи вченого.

Індекс цитування – прийнята в науковому світі міра значущості наукової роботи будь-якого ученого, або наукового колективу. Величина індексу цитування визначається кількістю посилань на публікацію, або на прізвище автора в інших джерелах.

Показник цитування робіт вченого – є одним із основних наукометричних критеріїв, що характеризує роботу науковця та освітніх організацій, допомагає оцінювати їхню діяльність та створювати рейтинги. 

Кожен автор, який має профіль у  Google Scholar, у бібліографічних посиланнях може відстежувати цитування своїх публікацій. Індекс цитування враховує два показники: h5-індекс – це h-індекс для робіт, що опубліковані за останні повні п’ять років; медіана h5 – середня кількість цитувань публікацій, які ввійшли до h5-індексу.

Одним із основних індексів цитування є Індекс Гірша (h-індекс) − кількісна характеристика продуктивності вченого за весь період наукової діяльності, яка представлена ​​в базах даних Scopus та Web of Science. h-індекс можна розрахувати за допомогою безкоштовних загальнодоступних баз даних в Інтернеті. Наприклад, якщо вчений є автором 10 публікацій і кожну з них процитовано щонайменше 10 разів, то його h-індекс дорівнює 10. Якщо науковець є автором 5 публікацій, 3 з яких процитовано по 3 рази, а інші 2 – по 1 разу, то його h-індекс дорівнює 3. Якщо науковець є автором 5 публікацій, 1 з яких процитована 100 разів, а інші 4 – по 1 разу, то його h-індекс дорівнює 1. У наукометричній базі Scopus h-індекс автоматично обраховується для кожного науковця, який публікується в журналах, включених до його переліку.

Надаємо послуги із групового посилання на наукові роботи. 

Це допоможе не тільки збільшити Ваші показники цитування, але й покращити результати наукової роботи, рости професійно та досягати кар’єрних звершень.

Варіанти надання даної послуги:

  • Ви можете додати у список використаних джерел однієї із Ваших публікацій, яка подається для друку у матеріалах Видавничої групи «Наукові перспективи», посилання на ті джерела, які ми Вам пропонуємо. За це ми, в свою чергу, надаємо Вам знижку на дану публікацію, у розмірі 25 грн., за одне розміщене Вами посилання і т.д.;
  • Ви можете замовити розміщення посилання на будь-які із Ваших літературних джерел, надавши їх опис. Вартість 1 посилання становить 105 грн.