Отримання Сертифікатiв на знання англійської мови на рівнях А1, А2, В1

Пропонуємо Вам отримати Сертифікат англійської мови міжнародного зразка, який свідчить про успішну здачу іспиту на знання англійської мови на рівнях А1, А2, В1.

Міжнародна компанія LangSkill з генеральними офісами у Британії та Словенії здійснює діяльність із проведення ліцензійних курсів та складання міжнародного мовного іспиту з англійської мови за системою CERF (рівень А1, А2, В1), (компоненти Listening, Reading, Writing, Speaking, Grammar, Vocabulary), що цілком підтверджує знання англійської мови на певному рівні.

У результаті, здобувач отримує міжнародний номерний сертифікат, справжність якого перевіряється за допомогою QR коду, або електронного посилання. Сертифікат має мокру печатку та живий підпис.

Також, у сертифікаті вказані бали за кожний вид діяльності та, згідно з отриманими балами, відповідність до інших міжнародних екзаменів.

Сертифікат визнається за кордоном.

Сертифікат є документом, що необхідний для:

  • офіційного підтвердження рівня володіння іноземною мовою;
  • працевлаштування, або навчання за кордоном.

Вартість отримання Сертифікату: 400 євро (розраховується на дату оплати).
Термін отримання Сертифікату – орієнтовно складає 45 робочих днів.

Для отримання Сертифікату необхідно надіслати на електронну адресу naukovi.perspectuvu@ukr.net Заявку (скачати заявку) та фото-копії перших сторінок закордонного паспорта. Оплата здійснюється лише після надсилання підтвердження про отримання матерiалiв (реквізити для оплати направляються у листі-відповіді).