Міжнародне визнання дипломів про освіту у Великобританії

Шановні друзі!

Пропонуємо послугу з міжнародного визнання дипломів бакалавра, магістра, кандидата та доктора наук у Великобританії.

Якщо Ви отримали освіту в Україні, або здобули науковий ступінь і хочете, щоб Ваші документи визнали у Великобританії для продовження навчання, влаштування на роботу, або підняття престижності та міжнародного визнання тоді Вам необхідно пройти процедуру зіставленням освоєної Вами навчальної програми з британською.

У рамках співпраці з NARIC (National Academic Recognition Information Centre)  пропонуємо послугу з підтвердження дипломів бакалавра, магістра, кандидата та доктора наук у Великобританії.

NARIC – це загальноєвропейська мережа порівняння академічних кваліфікацій між 183 країнами світу, що знаходиться під патронажем Європейської Комісії і є частиною Болонського процесу уніфікації освіти. Важливо, що українська та англійська системи освіти та науки мають низку серйозних відмінностей за багатьма спеціальностями.

Послуги з підтвердження дипломів у Великобританії:

  1. Замовлення офіційного документа про визнання дипломів бакалавра, магістра, кандидата та доктора наук у Великобританії - Statement of Comparability. Документ значно збільшує шанси на працевлаштування, або вступ до місцевого вузу з українським дипломом, адже роботодавець, чи приймальна комісія чітко розумітиме, яка у Вас освіта.

Зразок Statement of Comparability:

  1. Замовлення офіційного сертифікату про визнання дипломів бакалавра, магістра та кандидата наук у Великобританії - Certificate of Comparability. Отримуючи Сертифікат, Ви підтверджуєте свій міжнародний науковий та освітній досвіди у Великобританії,що сприятиме появі перспектив стрімкого кар’єрного зростання, дозволить Вам реалізувати Ваші амбіції щодо Розвитку та Досягнень. Ваш кругозір, престиж, визнання, авторитет і значимість для оточення тільки зростатимуть.

Зразок Certificate of Comparability:

Процедура підтвердження дипломів у Великобританії включає наступні етапи:

  1. Підготовка документів для підтвердження;
  2. Подача документів до NARIC;
  3. Експертний аналіз;
  4. Видача документа про підтвердження.

 

Вартість та терміни надання послуг із підтвердження дипломів у Великобританії:

  1. Вартість отримання Statement of Comparability на електронну пошту - 10 800 грн. (300  фунтів). Забезпечується переклад документа на англійську мову.
  2. Вартість отримання Certificate of Comparability на електронну пошту - 9000 грн. (250 фунтів). Забезпечується переклад документа на англійську мову.

Термін отримання документа – 30-60 робочих днів з моменту надсилання Заявки.

Також, за додаткову оплату, можливе надсилання оригіналу документа поштою, наприклад, при виборі спеціальної доставки DHL, вартість якої уточнюється окремо.

Документи для підтвердження дипломів у Великобританії: для підтвердження документів у Великобританії необхідно надіслати на електронну адресу: naukovi.perspectuvu@ukr.net Заявку (скачати заявку) та сканкопії документа про освіту, який потребує підтвердження.

Оплата здійснюється лише після надсилання підтвердження про отримання матерiалiв (реквізити для оплати направляються у листі-відповіді).

Вкладаючи у свої знання сьогодні, Ви інвестуєте у стрімке кар’єрне зростання та збільшення своїх доходів вже завтра!!!