Міжнародне визнання дипломів про освіту у Великобританії

Шановні друзі!

Пропонуємо послугу з міжнародного визнання дипломів бакалавра, магістра, кандидата та доктора наук у Великобританії.

Якщо Ви отримали освіту в Україні, або здобули науковий ступінь і хочете, щоб Ваші документи визнали у Великобританії для продовження навчання, влаштування на роботу, або підняття престижності та міжнародного визнання тоді Вам необхідно пройти процедуру зіставленням освоєної Вами навчальної програми з британською.

У рамках співпраці з NARIC (National Academic Recognition Information Centre)  пропонуємо послугу з підтвердження дипломів бакалавра, магістра, кандидата та доктора наук у Великобританії.

NARIC – це загальноєвропейська мережа порівняння академічних кваліфікацій між 183 країнами світу, що знаходиться під патронажем Європейської Комісії і є частиною Болонського процесу уніфікації освіти. Важливо, що українська та англійська системи освіти та науки мають низку серйозних відмінностей за багатьма спеціальностями.

Послуги з підтвердження дипломів у Великобританії:

  1. Замовлення офіційного документа про визнання дипломів бакалавра, магістра, кандидата та доктора наук у Великобританії - Statement of Comparability. Документ значно збільшує шанси на працевлаштування, або вступ до місцевого вузу з українським дипломом, адже роботодавець, чи приймальна комісія чітко розумітиме, яка у Вас освіта.

Зразок Statement of Comparability:

  1. Замовлення офіційного сертифікату про визнання дипломів бакалавра, магістра та кандидата наук у Великобританії - Certificate of Comparability. Отримуючи Сертифікат, Ви підтверджуєте свій міжнародний науковий та освітній досвіди у Великобританії,що сприятиме появі перспектив стрімкого кар’єрного зростання, дозволить Вам реалізувати Ваші амбіції щодо Розвитку та Досягнень. Ваш кругозір, престиж, визнання, авторитет і значимість для оточення тільки зростатимуть.

Зразок Certificate of Comparability:

Процедура підтвердження дипломів у Великобританії включає наступні етапи:

  1. Підготовка документів для підтвердження;
  2. Подача документів до NARIC;
  3. Експертний аналіз;
  4. Видача документа про підтвердження.

 

Вартість та терміни надання послуг із підтвердження дипломів у Великобританії:

  1. Вартість отримання Statement of Comparability на електронну пошту 300  фунтів (розраховується на дату оплати). Забезпечується переклад документа на англійську мову.
  2. Вартість отримання Certificate of Comparability на електронну пошту 280 фунтів (розраховується на дату оплати). Забезпечується переклад документа на англійську мову.

Термін отримання документа – 30-60 робочих днів з моменту надсилання Заявки.

Також, за додаткову оплату, можливе надсилання оригіналу документа поштою, наприклад, при виборі спеціальної доставки DHL, вартість якої уточнюється окремо.

Документи для підтвердження дипломів у Великобританії: для підтвердження документів у Великобританії необхідно надіслати на електронну адресу: naukovi.perspectuvu@ukr.net Заявку (скачати заявку) та сканкопії документа про освіту, який потребує підтвердження.

Оплата здійснюється лише після надсилання підтвердження про отримання матерiалiв (реквізити для оплати направляються у листі-відповіді).

Вкладаючи у свої знання сьогодні, Ви інвестуєте у стрімке кар’єрне зростання та збільшення своїх доходів вже завтра!!!